2022 KALENDARZ ZAWODÓW 2022
TERMINARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOŁO NR.7 W 2022R.
TERMIN | RODZAJ ZAWODÓW | TYP ZAWODÓW | MIEJSCE | ORGANIZATOR |
26.03.2022 | Spławikowe | Grand Prix | Kanał Żerański | Koło nr. 7 |
09.04.2022 | Spławikowe | Grand Prix | Kanał Żerański | Koło nr. 7 |
23.04.2022 | Feeder | Mistrzostwa Koła | Wykrot | Koło nr. 7 |
07.05.2022 | Spinning | Mistrzostwa Koła Indywidualne | Serock | Koło nr. 7 |
20-22.05.2022 | Muchowe | Grand Prix | Raba / Gdów | Koło nr. 7 |
21-22.05.2022 | Karpiowe | Grand Prix II tury | Poligon wędkarski - Bełchatów | Koło nr. 7 |
28.05.2022 | Spinning | Grand Prix | Serock | Koło nr. 7 |
29.05.2022 | Spławikowe | Dzień dziecka | Szczęśliwice | Koło nr. 7 |
04.06.2022 | Karpiowe | Mistrzostwa Koła | Jegiel Długosiodło | Koło nr. 7 |
16-19.06.2022 | Muchowe | Mistrzostwa Koła | San / Lesko | Koło nr. 7 |
18.06.2022 | Spławikowe | Mistrzostwa Koła | Mikołajki | Koło nr. 7 |
8-9.07.2022 | Feeder | Grand Prix | Kania Nowa | Koło nr. 7 |
22-23.07.2022 | Karpiowe | Grand Prix nocne | Jegiel Długosiodło | Koło nr. 7 |
20.08.2022 | Karpiowe | Grand Prix | TBC | Koło nr. 7 |
03.09.2022 | Spławikowe | Złota Łuska Szczęśliwic | Szczęśliwice | Koło nr. 7 |
10.09.2022 | Spinning | Mistrzostwa Koła Team I tura | Serock | Koło nr. 7 |
17.09.2022 | Karpiowe | Grand Prix | TBC | Koło nr. 7 |
14-16.10.2022 | Muchowe | Grand Prix | San / Lesko | Koło nr. 7 |
13.11.2022 | Spinning | Mistrzostwa Koła Team II tura | Serock | Koło nr. 7 |
11-13.11.2022 | Muchowe | Grand Prix | Wda / Ocypel | Koło nr. 7 |
TBC | Spinning | Trout Area - Grand Prix | TBC | Klub Siódemka |
TBC | Spinning | Trout Area - Grand Prix | TBC | Klub Siódemka |
TBC | Spinning | Trout Area - Grand Prix | TBC | Klub Siódemka |
1-2.10.2022 | Spinning | Grand Prix | Jezioro Roś | Klub Siódemka |
RODZAJ ZAWODÓW | TYP ZAWODÓW | TERMIN | MIEJSCE | ORGANIZATOR |
SPŁAWIK | ||||
Spławikowe | Grand Prix | 26.02.2022 | Kanał Żerański | Koło nr. 7 |
Spławikowe | Grand Prix | 09.04.2022 | Kanał Żerański | Koło nr. 7 |
Spławikowe | Dzień dziecka | 29.05.2022 | Szczęśliwice | Koło nr. 7 |
Spławikowe | Mistrzostwa Koła | 18.06.2022 | Mikołajki | Koło nr. 7 |
Spławikowe | Złota Łuska Szczęśliwic | 03.09.2022 | Szczęśliwice | Koło nr. 7 |
SPINNING | ||||
Spinning | Mistrzostwa Koła Indywidualne | 07.05.2022 | Serock | Koło nr. 7 |
Spinning | Grand Prix | 28.05.2022 | Serock | Koło nr. 7 |
Spinning | Grand Prix Team | 10.09.2022 | Serock | Koło nr. 7 |
Spinning | Mistrzostwa Koła Team | 05.11.2022 | Serock | Koło nr. 7 |
SPINNING | ||||
Spinning | Trout Area - Grand Prix | TBC | TBC | Klub Siódemka |
Spinning | Trout Area - Grand Prix | TBC | TBC | Klub Siódemka |
Spinning | Trout Area - Grand Prix | TBC | TBC | Klub Siódemka |
Spinning | Grand Prix | 1-2.10.2022 | Jezioro Roś | Klub Siódemka |
MUCHOWE | ||||
Muchowe | Grand Prix | 20-22.05.2022 | Raba / Gdów | Koło nr. 7 |
Muchowe | Mistrzostwa Koła | 16-19.06.2022 | San / Lesko | Koło nr. 7 |
Muchowe | Grand Prix | 14-16.10.2022 | San / Lesko | Koło nr. 7 |
Muchowe | Grand Prix | 11-13.11.2022 | Wda / Ocypel | Koło nr. 7 |
KARPIOWE | ||||
Karpiowe | Grand Prix II tury | 21-22.05.2022 | Poligon wędkarski - Bełchatów | Koło nr. 7 |
Karpiowe | Mistrzostwa Koła | 04.06.2022 | Jegiel Długosiodło | Koło nr. 7 |
Karpiowe | Grand Prix nocne | 22-23.07.2022 | Jegiel Długosiodło | Koło nr. 7 |
Karpiowe | Grand Prix | 20.08.2022 | TBC | Koło nr. 7 |
Karpiowe | Grand Prix | 17.09.2022 | TBC | Koło nr. 7 |
FEEDER | ||||
Feeder | Mistrzostwa Koła | 23.04.2022 | Wykrot | Koło nr. 7 |
Feeder | Grand Prix | 8-9.07.2022 | Kania Nowa | Koło nr. 7 |
Zawody podlodowe odbędą się jeśli pokrywa lodowa pozowoli na bezpieczne przeprowadzenie zawodów.W związku z panującą epidemią COWID -19 organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu i miejsca zawodów, oraz do
odwołania zawodów z przyczyn niezależnych od organizatora.
Zarząd Koła Nr. 7 Warszawa Ochota