04.05.2019 Spinning Mistrzostwa Koła

W dniu 04.05.2019 odbyły się Mistrzostwa Koła w dyscyplinie spinningowej. Zebraliśmy sie o 5 rano w przystani w Serocku aby rozegrać dwie tury zawodów. Licznie zebrani zawodnicy liczyli na dobre połowy jak to zazwyczaj o tej porze roku miało miejsce. Niestety tego dnia dopisała tylko pogoda. Szczupaki nie chciały w ogóle współpracować (nie złowiono nawet jednego miarowego osobnika) a i okonie również były chimeryczne. Najlepiej do nich dobrał się Piotrek Kozak który równym łowieniem zapewnił sobie zwycięstwo w każdej turze i pewnie sięgnął po tytuł Mistrza Koła nr. 7 w dyscyplinie spinningowej. Na czarnego konia (nie tylko w dyscyplinie spinningowej) wyrasta nam Heniu Lipski który ostatecznie uplasował się na drugim miejscu. Trzecie miejsce dla Marcina Błażejewskiego.

Ryby tego dnia okazały się niezwykle wymagające i wielu zawodnikom nie udało się złowić nawet jednego wymiarowego okonia. Takie to już nasze hobby, potrafi dać wiele radości ale czasem wystawia nas również na ciężkie wyzwania.

W zawodach wzięło udział również trzech juniorów. Udany debiut zaliczył Dominik Brych który w pierwszych swoich zawodach spinningowych wywalczył od razu pierwsze miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne zawody.
Wyniki z zawodów: https://pzw7.ompzw.pl/artykul/2019-05-04-serock-spinningowe-mistrzostwa-kola