Podlodowe Mistrzostwa Koła nr. 7 J. Szczęśliwickie 11.03.2018

W niedzilę 11.03.2018r. na jeziorku którym opiekuje się nasze koło odbyły sie Podlodwe Mistrzostwa Koła 2018. Na licznie przybyłych zawodników czekała miła atmosfera i pogoda. Temperatura w tym dniu dochodziła do +15 stopni co na pewno nie jest często spotykanym zjawiskiem na zawodach podlodowych. Pomimo dodatnich temperatur i obawy czy w ogóle lód się utrzyma udało się zrealizować bezpiecznie zawody. Zawodnicy łowili w dwóch turach po dwie godziny każda. W przerwie organizator zapewnił ciepły posiłek który dodał sił do dalszej rywalizacji. Nastroje nieco popsuł sędzia który nie zezwolił aby zawody odbyły się na żywej rybie. Ten temat niewątpliwie bedzie poruszany na kołowych spotkaniach oraz zebraniach Okręgu Mazowieckiego do którego regulaminu wszystkie koła muszą się podporządkować. 
Rywalizacja była bardzo zacięta, brały niewielkie płotki i krąpiki. Od czasu do czasu trafiał sie przyłów w postacji leszcza, krąpia lub większej płoci co było traktowane jako pokaźny bonus. Niektórzy złówili również jazia co pokazuje jak zróżnicowanym łowiskiem jest jeziorko Szczęśliwickie. 
Aby liczyć się w walce o "pudło" należało łowić w każdej turze ponad 1,5kg ryb. 
Zwycięzcą został Rafał Pykało który zakończył dominację Maćka Fabisiaka (III miejsce). Na wyrazy uznania zasługuje fakt, że od 2013 roku nieprzerwanie Maciek zwycieżał każde podlodwe MK. II miejsce zajął Marcin Lisowski który jak nikt inny zna tą wodę i naprawdę niewiele zabrakło mu do zwycięstwa. 
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody. 
P.S. Za zdjęcia dziekujemy Leszkowi Jaworskiemu  oraz Danielowi Sobczak.