Podlodowe Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego oraz zawody Grand Prix 3-4.03.2018

W sobotę 03.03.2018r odbyły się podlodowe Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego. Nasze Koło wystawił dwie drużyny które spisały się bardzo dobrze. Brązowy medal indywidualnie zdobył Maciek Fabisiak oraz srebrny medal II drużyna w składzie Fabisiak, Pykało, Miłoński. 
W niedzielę natomiast odbyły sie zawody z cyklu Grand Prix Okręgu mazowieckiego i znów Panowie pokazali klasę.
W klasyfikacji grand prix - po dwóch dniach nasza druga drużyna ( Fabisiak, Pykało, Miłoński ) zwycięża, a pierwszy zespół ( Paweł Wilk, Frąckiewicz, Kozak ) zajął miejsce szóste. Indywidualnie Maciek pierwszy, Kamil siódmy, Kozak dziesiąty i Paweł Wilk czternasty.
Jeśli chodzi o ryby to dominowały krąpie i płotki.

Po zawodach powiedzieli:
Piotrek Kozak:
Wielkie gratulacje dla Maćka. Ale mnie, po cichutku, ogromnie cieszy szóste miejsce mojej drużyny... :-). Najbardziej cenię sobie wyniki drużynowe, a nasza lokata była bardzo miłą niespodzianką. Wielkie dzięki dla Pawła :-). Świetna robota :-). Następne Mistrzostwa już za rok ;-)

Maciek Fabisiak:
Podlodowy długi weekend za nami. W niedzielę nie było na nas mocnych. Wygraliśmy drużynowo i indywidualnie zawody niedzielne i całe roczne Grand Prix 2018. Jak zwykle nie zawiódł i znowu nas zaskoczył organizacją nasz sędzie główny.. . Razem z Kamilem i Rafałem w trudnych warunkach 4 tury zrobiliśmy dużą przewagę. Łowiliśmy w niedzielę w tych samych sektorach co zdarzyło się pierwszy i mam nadzieję ostatni raz. Ryba żerowała na starych miejscach bardzo słabo. Jedynie nowy sektor przyniósł kilka wyników powyżej kilograma. Dzielna postawa Piotrek Kozak i Paweł Wilk oraz troszkę Jasia zaowocowała dwoma 6 miejscami drużynowymi drugiej ale I ekipy.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy