2011 Klasyfikacje spławikowego Grand Prix

 

Klasyfikacja Grand Prix w dyscyplinie spławikowej po 8 turach, minus 1 najsłabszy.

Miejsce  Zawodnik Grand Prix Waga GP Punkty Waga MIN1 Aleksandrów Głuchów Wisła Mazury 1 Mazury 2 Mazury 3 Szcz Nieporęt
1. Lisowski Marcin 325 15030 359 18510 34 47 45 48 43 48 34 47 47
2. Mackiewicz Tomasz 321 19965 360 20470 39 45 49 45 42 46 44 50 39
3. Szabelski Mateusz 317 17760 317 17760 0 49 0 49 41 41 45 44 48
4. Wroniewicz Krzysztof 315 24285 315 24285 0 50 44 46 38 38 49 0 50
5. Lipiński Marek 304 14615 333 15215 29 29 50 43 39 47 41 42 42
6. Dorant Andrzej 294 14525 294 14525 0 42 47 0 45 34 40 45 41
7. Dorant Jacek 260 19490 260 19490 0 37 48 0 50 45 42 0 38
8. Lipski Henryk 253 15780 253 15780 0 35 0 47 40 42 43 46 0
9. Wilk Paweł 253 9295 253 9295 0 30 0 42 34 36 37 39 35
10. Fabisiak Maciej 245 29565 245 29565 0 0 0 50 47 50 50 48 0
11. Kuciński Sławomir 236 13380 236 13380 0 39 39 0 44 39 38 0 37
12. Kozak Piotr 214 16895 214 16895 0 38 0 40 46 43 47 0 0
13. Kordzi Piotr 185 11170 185 11170 0 40 43 0 36 30 36 0 0
14. Srebnik Marek 183 3590 183 3590 0 41 35 0 35 31 0 41 0
15. Rentz Zbigniew 171 9805 171 9805 0 25 0 0 31 40 39 0 36
16. Królikowski Sławomir 158 5340 158 5340 0 28 0 44 25 29 32 0 0
17. Kozicki Wiesław 156 2730 156 2730 0 27 46 0 0 0 0 40 43
18. Merkler Mariusz 150 2155 150 2155 0 31 36 0 0 0 0 43 40
19. Pykało Rafał 143 20390 143 20390 0 0 0 0 48 49 46 0 0
20. Kujanek Michejasz 141 19260 141 19260 0 0 0 0 49 44 48 0 0
21. Kwaśnik Konrad 125 2860 125 2860 0 43 37 0 0 0 0 0 45
22. Rudnik Michał 100 4370 100 4370 0 0 0 0 32 35 33 0 0
23. Kwaśny Cezary 93 3880 93 3880 0 44 0 0 0 0 0 0 49
24. Skwarski Sebastian 92 5480 92 5480 0 0 0 0 29 28 35 0 0
25. Rączka Ryszard 90 3905 90 3905 0 48 42 0 0 0 0 0 0
26. Chrzanowski Jerzy 90 2390 90 2390 0 0 0 0 26 33 31 0 0
27. Skoczek Mirosław 84 3445 84 3445 0 46 38 0 0 0 0 0 0
28. Tkacz Grzegorz 83 810 83 810 0 0 0 0 0 0 0 37 46
29. Adamkiewicz Jerzy 74 4170 74 4170 0 0 0 0 37 37 0 0 0
30. Jaworski Wojciech 74 2230 74 2230 0 34 40 0 0 0 0 0 0
31. Łuzdowski Dariusz 74 965 74 965 0 33 0 41 0 0 0 0 0
32. Wieczorek Artur 67 1710 67 1710 0 26 41 0 0 0 0 0 0
33. Błaszczyk Jacek 65 1455 65 1455 0 32 33 0 0 0 0 0 0
34. Gontarczyk Zbigniew 59 3140 59 3140 0 0 0 0 27 32 0 0 0
35. Tarasow Leon 58 985 58 985 0 24 34 0 0 0 0 0 0
36. Matracki Tadeusz 51 580 51 580 0 0 0 0 24 27 0 0 0
37. Kukuła Waldemar 49 0 49 0 0 0 0 0 0 0 0 49 0
38. Maluchnik Wiesław 44 635 44 635 0 0 0 0 0 0 0 0 44
39. Eskandar Ragi 38 0 38 0 0 0 0 0 0 0 0 38 0
40. Tyszkiewicz Karolina 36 1125 36 1125 0 36 0 0 0 0 0 0 0
41. Apanasewicz Piotr 36 0 36 0 0 0 0 0 0 0 0 36 0
42. Bryk Stanisław 32 110 32 110 0 0 32 0 0 0 0 0 0
43. PęczakKrzysztof 30 460 30 460 0 0 0 0 30 0 0 0 0
44. Kantarski Jerzy 28 440 28 440 0 0 0 0 28 0 0 0 0
45. Murasicka Sylwia 23 200  
Wasze komentarze (0)