2011 Okręgowe Spinningowe

Na rzece Wiśle w Wyszogrodzie rozegrano pierwszy w tym roku okręgowe zawody spinningowe.

Miejsca naszych zawodników:

W kategorii juniorów Cykała Mariusz był 6

W kategorii seniorów Daniel Sobczak był 4 w sektorze i 11 ogólnie a Marcin Lisowski był 7 w sektorze i 19 ogólnie.

Pełne wyniki z 28.05.2011

W drugich zawodach na Narwi w Nowym Dworze Mazowieckim poszło nam lepiej:

Daniel Sobczak wygrał sektor i był 3 ogólnie w seniorach a Dąbrowski Adam złowił 2 klenie i był 7 w sektorze i 19 ogólnie.

W juniorach zwyciężył Cykała Mariusz. Gratulacje!

Pełne wyniki z 29.05.2011

Kolejny dobry występ na arenie okręgowej naszych zawodników.

W Pucharze Zalewu Zegrzyńskiego 4 miejsce zajął Marcin Lisowski a 10 był Sobczak Daniel.

W klasyfikacji druzynowej ekipa nr 2 (M.Lisowski,M.Kujanek,A.Dąbrowski) zajęła doskonałe 3 miejsce, natomiast drużyna nr 1 - miejsce 5 w składzie(J.Frąckiewicz,D.Sobczak,R.Tyszkiewicz)

W kategorii juniorów 2 miejsce zajął Cykała Mariusz a 5 miejsce Piotrowski Maciej

Wyniki pod linkami 111 222 333  i FOTY

W zawodach na Narwi w okolicach Różana doskonale spisali się nasi reprezentanci: