2015 Morskie Mistrzostwa Polski Darłowo

W Mistrzostwach Polski w wędkarstwie morskim z kutrów uczestniczyła drużyna naszego koła w składzie Witold Janiak ,Piotr Nowakowski ,Marcin Seń .

Reprezentowaliśmy barwy Klubu Siódemka Warszawa Ochota .

W pierwszym dniu imprezy zdobywając cztery punkty sektorowe uzyskaliśmy najlepszy wynik drużyny w historii Morskich Mistrzostw Polski . Witold Janiak I , Marcin Seń I , Piotr Nowakowski II.

Oczywiście prowadziliśmy z dużą przewagą nad pozostałymi ekipami .
W drugiej turze zawodów koledzy uzyskali następujące wyniki : Marcin Seń III , Piotr Nowakowski IV , Witold Janiak IV .
W skutek tego spadliśmy na drugie miejsce a kol. M . Seń indywidualnie zajmował czwartą lokatę .

Niestety brak szczęścia w losowaniu i słabsze wyniki w trzecim dniu nie pozwoliły nam na utrzymanie tego rezultatu i ostatecznie zajęliśmy piąte miejsce drużynowo
Jest to dobry wynik , lecz pozostał duży niedosyt po wcześniejszych osiągnięciach z pierwszego dnia zawodów .
W mistrzostwach startowało ponad stu zawodników i dwadzieścia dziewięć drużyn z Polski , Niemiec i Luksemburga .
W trakcie imprezy powołanie do Kadry Narodowej na 2015 rok otrzymał Witold Janiak . Poza tym Piotr Nowakowski i Witold Janiak otrzymali dyplomy i statuetki za zajęcie VI i II miejsca w cyklu Grand Prix Polski w dyscyplinie morskiej za 2014 rok .

d
Jak widać nasi koledzy godnie reprezentowali koło nr 7 Warszawa Ochota i byli widoczni na wysokich miejscach w tej imprezie .

Miejsca naszych zawodników:

Witold Janiak 19, Nowakowski Piotr 21, Seń Marcin 22,