2017 MK spławik 10-11.06.2017 r.

W dniach 10-11.06.2017 r. odbyły się tradycyjne spławikowe Mistrzostwa Koła nr 7 na kanałach mazurskich. W sobote rozegrlismy dwie tury na Kanale Mioduńskim a w niedzielę na Kanale Szymońskim.

Rybostan składał się na leszczyki 10-300 gram, krąpie do 200 gram i płocie, okonki, jazgarze i krasnopiórki.

A kategorii amatorów dwa pierwsze miejsca dla debiutantów: zwyciężył Artur Kaliszewski, srebro dla Jacka Kiraszczuka a brąz dla zwycięzcy z roku poprzedniego Jurka Tokarskiego.

A kategorii zawodowców po dwóch latach dominacji Jacka Doranta, tym razem wygrywając trzy tury mistrzem koła został Maciek Fabisiak. Srebro za zasługi zdobył Henio Lipski a brąz dla ambitnego Pana Marcina Czarnockiego.

Największa ryba zawodów - leszcz 810 gram przypadł tradycyjnie Heniowi Lipskiemu.

Pełne wyniki w pdf : AMATORZY ----- ZAWODOWCY