TERMINARZ ZAWODÓW WĘDKARSKICH KOŁA NR 7 2020
Terminarz zawodów (2020) |
|||||
LP |
DYSCYPLINA |
RODZAJ |
TERMIN |
MIEJSCE |
ORGANIZATOR |
1 |
Spinning - zaw. Pstrągowe |
KLUB |
14-15.03 |
Rzeka Bystra / Bystrzyca |
Zarząd Koła |
2 |
Spławik |
KOŁO |
22.03 |
Kanał Królewski (Falbet) |
Zarząd Koła |
3 |
Spławik |
KOŁO |
28.03 |
Kanał Królewski (Falbet) |
Zarząd Koła |
4 |
Spinning - zaw. Pstrągowe |
KLUB |
4-5.04 |
Rzeka San |
Zarząd Koła |
5 |
Spinning - mistrzostwa koła TEAM |
KOŁO |
2.05 |
Serock |
Zarząd Koła |
6 |
Spinning - mistrzostwa koła INDYW |
KOŁO |
30.05 |
Serock |
Zarząd Koła |
7 |
Muchowe |
KOŁO |
8-10.05 |
Rzeka Raba / Gdów |
Zarząd Koła |
8 |
Gruntowe - mistrzostwa koła |
KOŁO |
17.05 |
Kanał Królewski |
Zarząd Koła |
9 |
Spławik - mistrzostwa koła |
KOŁO |
23-24.05 |
Kanał Mioduński |
Zarząd Koła |
10 |
Spławik - Dzień Dziecka |
KOŁO |
31.05 |
J. Szczęśliwickie |
Zarząd Koła |
11 |
Karpiowe |
KOŁO |
6.06 |
Grzegorzewice |
Zarząd Koła |
12 |
Muchowe |
KOŁO |
11-14.06 |
DO USTALENIA! |
Zarząd Koła |
13 |
Spinning |
KOŁO |
20.06 |
Serock |
Zarząd Koła |
14 |
Muchowe |
KOŁO |
21.06 |
woj. mazowieckie |
Zarząd Koła |
15 |
Karpiowe - mistrzostwa koła (I-III) |
KOŁO |
27-28.06 |
Grębów |
Zarząd Koła |
16 |
Pickeriada – zawody nocne |
KOŁO |
3-4.07. |
Kania Nowa |
Zarząd Koła |
17 |
Karpiowe – zawody nocne |
KOŁO |
31.07-1.08 |
Całowanie |
Zarząd Koła |
18 |
Karpiowe |
KOŁO |
22.08 |
DO USTALENIA! |
Zarząd Koła |
19 |
Karpiowe |
KOŁO |
5.09 |
Grzegorzewice |
Zarząd Koła |
20 |
Spinning |
KOŁO |
12.09 |
Wisła (brzeg) |
Zarząd Koła |
21 |
Spławik - Złota Łuska Szczęśliwic |
KOŁO |
13.09 |
J. Szczęśliwickie |
Zarząd Koła |
22 |
Gruntowe |
KOŁO |
27.09 |
Kanał Królewski |
Zarząd Koła |
23 |
Spinning |
KLUB |
2-4.10 |
J. Roś |
Zarząd Koła |
24 |
Spinning |
KOŁO |
31.10 |
Serock |
Zarząd Koła |
25 |
Spinning |
KLUB |
7.11 |
Wierzbica |
Zarząd Koła |
26 |
Muchowe |
KOŁO |
11.11 |
Rzeka Wda / Ocypel |
Zarząd Koła |
Zawody podlodowe odbędą się, gdy grubość lodu będzie wynosiła min. 15 cm. |
SPŁAWIK - koło |
|
22.03 |
Kanał Królewski (Falbet) |
28.03 |
Kanał Królewski (Falbet) |
23-24.05 |
Kanał Mioduński |
31.05 |
J. Szczęśliwickie – zaw. dziecięce |
13.09 |
J. Szczęśliwickie – zaw. dziecięce |
SPINNING - koło |
|
2.05 |
Serock – MK teamowe |
30.05 |
Serock – MK indywidualne |
20.06 |
Serock |
12.09 |
Wisła (brzeg) |
31.10 |
Serock |
SPINNING - klub |
|
14-15.03 |
Rzeka Bystra / Bystrzyca (pstrągowe) |
4-5.04 |
Rzeka San (pstrągowe) |
2-4.10 |
J. Roś – Mistrzostwa klubu |
7-11 |
Wierzbica |
MUCHOWE - koło |
|
8-10.05 |
Rzeka Raba / Gdów |
11-14.06 |
DO USTALENIA! |
21.06 |
Woj. mazowieckie |
11.11 |
Rzeka Wda / Ocypel |
KARPIE - koło |
|
6.06 |
Grzegorzewice |
27-28.06 |
Grębów – MK |
31.07-1.08 |
Całowanie |
22-08 |
DO USTALENIA! |
5.09 |
Grzegorzewice |
FEEDER - koło |
|
17.05 |
Kanał Królewski – MK |
3-4.07. |
Kania Nowa – NOCNE |
27.09 |
Kanał Królewski |